Difference between revisions of "Brazil 3-1 England (2016 Montaigu Tournament)"
From YouthHawk
| Line 94: | Line 94: | ||
|colspan=4|'''Substitutes:''' | |colspan=4|'''Substitutes:''' | ||
|- | |- | ||
| − | |SB ||'''4'''|| [[ | + | |SB ||'''4'''|| [[Matt O'Riley]] |
|- | |- | ||
|SB ||'''7'''|| [[George McEachran]] | |SB ||'''7'''|| [[George McEachran]] | ||
Latest revision as of 16:36, 14 June 2016
| 26 March 2016 |
BRAZIL U16S | 3-1 | ENGLAND U16S | Venue: Attendance: Referee: |
|---|---|---|---|---|
| Campos TBC (2) |
Gomes |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||