Difference between revisions of "England 1-2 Portugal (2023 Tournoi International)"
From YouthHawk
(update) |
|||
| Line 63: | Line 63: | ||
|SB ||'''21'''||[[Tyrique George]] || || {{subon}} '73 | |SB ||'''21'''||[[Tyrique George]] || || {{subon}} '73 | ||
|- | |- | ||
| − | |SB ||'''23'''||[[ | + | |SB ||'''23'''||[[Lawrence McCabe]] |
|- | |- | ||
|colspan=4|'''Manager:''' | |colspan=4|'''Manager:''' | ||
Revision as of 20:32, 25 April 2024
| 10 September 2023 |
ENGLAND U18S | 1-2 | PORTUGAL U18S | Venue: Attendance: Referee: |
|---|---|---|---|---|
| Samuel '47 | Sousa '8 Duarte '90+1 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||