Difference between revisions of "France 2-0 England (2023 Tournoi International)"
From YouthHawk
(update) |
|||
| Line 122: | Line 122: | ||
|SB ||'''21'''||[[Tyrique George]] || || {{subon}} '64 | |SB ||'''21'''||[[Tyrique George]] || || {{subon}} '64 | ||
|- | |- | ||
| − | |SB ||'''23'''||[[ | + | |SB ||'''23'''||[[Lawrence McCabe]] || || {{subon}} '74 |
|- | |- | ||
|colspan=4|'''Manager:''' | |colspan=4|'''Manager:''' | ||
Revision as of 20:33, 25 April 2024
| 6 September 2023 |
FRANCE U18S | 2-0 | ENGLAND U18S | Venue: Attendance: Referee: |
|---|---|---|---|---|
| Gomis '33 Issoufou '39 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||