Difference between revisions of "England 2-0 Russia (2018 Montaigu Tournament)"
From YouthHawk
| Line 45: | Line 45: | ||
|SB ||'''6''' || [[Teden Mengi]] | |SB ||'''6''' || [[Teden Mengi]] | ||
|- | |- | ||
| − | |SB ||'''11''' || [[Armstrong Okoflex]]|| || {{subon}} | + | |SB ||'''11''' || [[Armstrong Okoflex]]|| || {{subon}} [[Ben Knight|Knight]] '48 |
|- | |- | ||
|SB ||'''12'''|| [[Haydon Roberts]] | |SB ||'''12'''|| [[Haydon Roberts]] | ||
| Line 57: | Line 57: | ||
|SB ||'''17'''|| [[Alex Mighten]] || || {{subon}} [[Joe Gelhardt|Gelhardt]] '44 | |SB ||'''17'''|| [[Alex Mighten]] || || {{subon}} [[Joe Gelhardt|Gelhardt]] '44 | ||
|- | |- | ||
| − | |SB ||'''18'''|| [[Joe Hodge]] || || {{subon}} [[Yunus Musah]] 'HT | + | |SB ||'''18'''|| [[Joe Hodge]] || || {{subon}} [[Yunus Musah|Musah]] 'HT |
|- | |- | ||
|SB ||'''19'''|| [[Terell Pennant]] | |SB ||'''19'''|| [[Terell Pennant]] | ||
Revision as of 12:49, 30 March 2018
| 27 March 2018 |
ENGLAND U16S | 2-0 | RUSSIA U16S | Venue: Attendance: Referee: |
|---|---|---|---|---|
| Rogers (2) |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||