Difference between revisions of "England 1-0 Turkey (2015 Montaigu Tournament)"
From YouthHawk
| Line 25: | Line 25: | ||
|CB ||'''2''' ||[[Dujon Sterling]] >> | |CB ||'''2''' ||[[Dujon Sterling]] >> | ||
|- | |- | ||
| − | |CB ||'''14''' ||[[ | + | |CB ||'''14''' ||[[Edward Francis]] |
|- | |- | ||
|LB ||'''6''' ||[[Trevoh Chalobah]] (c) >> | |LB ||'''6''' ||[[Trevoh Chalobah]] (c) >> | ||
Revision as of 10:37, 2 February 2016
| 2 April 2015 |
ENGLAND U16S | 1-0 | TURKEY U16S | Venue: Vendee, France Attendance: N/A Referee: |
|---|---|---|---|---|
| Nelson '72 |
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||