Difference between revisions of "2016/17 First-Year Scholars"
From YouthHawk
| Line 87: | Line 87: | ||
|13 October 1999 | |13 October 1999 | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Jack Evans (10 August 2000)]] | + | |[[Jack Evans (10 August 2000)|Jack Evans]] |
|Midfielder | |Midfielder | ||
|10 August 2000 | |10 August 2000 | ||
Revision as of 10:46, 8 August 2016
| Name | Position | DOB |
|---|---|---|
| Joao Virginia | Goalkeeper | 10 October 1999 |
| Joseph Olowu | Defender | |
| Toby Omole | Defender | |
| Dominic Thompson | Defender | |
| Daniel Ballard | Defender | |
| Josh Benson | Midfielder | 5 December 1999 |
| Robbie Burton | Midfielder | 26 December 1999 |
| Jay Beckford | Forward | |
| Reiss Nelson | Forward | 10 December 1999 |
| Emile Smith-Rowe | Forward | 28 July 2000 |
| Nathan Tormey | Forward |
| Name | Position | DOB |
|---|---|---|
| Matthew Campbell | Goalkeeper | 2 February 2000 |
| Ben Blackburn | Defender | 11 March 2000 |
| Hayden Carter | Defender | 17 December 1999 |
| Andrew Jackson | Defender | 15 January 2000 |
| Frank Jones | Defender | 21 September 1999 |
| Lewis Thompson | Defender | 10 October 1999 |
| John Buckley | Midfielder | 13 October 1999 |
| Jack Evans | Midfielder | 10 August 2000 |
| Callum Wright | Midfielder | 2 May 2000 |
| Daniel Butterworth | Forward | 14 September 1999 |
| Bradley Lynch | Forward | 26 March 2000 |
| Te-Jay Robinson | Forward | 7 October 1999 |